www.ertugrullar.com

 
 

 

 

KURUMSAL

 

» Firma Profili

» Misyon ve Vizyon

» Tarihçe

» Sosyal Sorumluluk

» Ödüllerimiz

» Bayilerimiz

» Servislerimiz

» Fuar Takvimi

» Bizden Haberler

» İşletme Kronolojisi

» Genel Bilgiler

» Tanıtım Videosu

» Yeni Yatırımlar

 

 

İŞLETME TARHİÇESİErtuğrullar 1949 yılında Osman Ertuğrul tarafından teknik iş ve torna atölyesi olarak Burdur/Türkiye’de kurulmuştur. İlk yıllarda sadece teknik hizmet veren kuruluşumuz 1963 yılında tarım arabası imalatına başlamış, böylece ülkenin makinalı tarıma geçişinde öncüler arasında yer almıştır. Teknik tecrübesi, birikimi ve bilimsel araştırmaları ile ürettiği yeni nesil ürünlerle ülke tarımının modernizasyonunda önemli rol oynamıştır/oynamaktadır.


İşletme 1967 yılından itibaren harman makinası imalatına başlamış; çiftçi ile iç içe ülke şartlarının gereklerini ve kullanıcının ihtiyaçlarını esas alarak, 1989 yılında Harman makinası, Ekin Biçme Makinası, Silaj Makinası, Çayır Biçme Makinası, Kültivatör; Kombi Kürümler, Pancar Hasat Makinası, Silaj Makinası gibi tarım araç, gereç ve makine parkı imalatını gerçekleştirmiş; 1991 yılında tarım araç, gereç ve makinaları üretimi yanı sıra döner tip ekmek fırınları ve ekipmanları üreterek, ürün portföyünü farklılaştırarak büyümüştür. İç pazardaki haklı ``İşletme Marka Gururumuz‘un‘’ yanında 1984 yılında ihracata başlayan işletmemiz, tarım makinaları ve ekmek fırınlarında çeşitli ülkelere ihracatlar gerçekleştirmiştir.


21.yy’da müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine hızlı cevap verme, ekonomik araç, gereç ve makinalar üretme, kalite ve performans odaklı yönetim çalışmalarımız sistemli olarak sürmektedir. Bu amaçla, kalite, hızlılık, esneklik, katma değer katan iş gücüne verilen önemle üretilen ürünler, Cebelitarık’taki tarlalardan, Kamçatka’da bulunan ekmek fırınlarına kadar geniş bir alanda değişik binlerce müşteriye hizmet vererek, haklı bir ulusal üne sahiptir.


Memnuniyetle görülmektedir ki, 1949 yıllarında başlayan mücadele bugün “Tarladan Sofraya“ ulaşmış bulunmaktadır.